1-сыныпқа түсуге үміткерлердің тізімі - "Күләш Байсейітова" атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты
 
 

СПИСОК

претендентов на поступление в 1 КЛАСС,

допущенных к конкурсному прослушиванию

 

I тур

 

26 мая 2021 г.

 

1 ГРУППА – 9.30

 

1.      

Жетпісбай Амина

 

 

 

2.      

Пчельникова Дарина

 

 

 

3.      

Алтынова Жанель

 

 

 

4.      

Тұрсын Тұнық

 

 

 

 

5.      

Ержан Іңкәр

 

 

 

 

6.      

Искакова Айлин

 

 

 

 

7.      

Амангелдіұлы Аманнұр

 

 

 

 

8.      

Ерлан Хансұлтан

 

 

 

 

9.      

Азаматқызы Султана

 

 

 

 

10.  

Сейтбеков Батырхан

 

 

 

 

 

2 ГРУППА – 10.00

 

 

 

1.      

Бердебай Кәусар

 

 

 

 

2.      

Әбдіхалық Жания

 

 

 

 

3.      

Ганиев Амирхан

 

 

 

 

4.      

Назаралиева Айшынар

 

 

 

 

5.      

Алимбетова Алина

 

 

 

 

6.      

Темірқызы Жасмин

 

 

 

 

7.      

Нұржігіт Алинұр

 

 

 

 

8.      

Ерназарова Лана

 

 

 

 

9.      

Қаржан Айзере

 

 

 

 

10.  

Маралқызы Жания

 

 

 

 

 

3 ГРУППА – 10.30

 

 

 

1.      

Тогаймуратова Назым

 

 

 

 

2.      

Жукова Пелагея

 

 

 

 

3.      

Бисмильдин Аиша

 

 

 

 

4.      

Бауыржанұлы Дархан

 

 

 

 

5.      

Ерболат Алима

 

 

 

 

6.      

Бақытқан Жания

 

 

 

 

7.      

Марат Дияра

 

 

 

 

8.      

Дүйсен Аслан

 

 

 

 

9.      

Ауати Абделғани

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

Аблеева Елизавета

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 ГРУППА – 11.00

 

 

 

1.      

Бахыт Аруна

 

 

 

 

2.      

Қуаныш Аружан

 

 

 

 

3.      

Мадиярбек Али Аскар

 

 

 

 

4.      

Сонмез Томирис

 

 

 

 

5.      

Мамашев Айдар

 

 

 

 

6.      

Сәкен Аружан

 

 

 

 

7.      

Мәукіш Елина

 

 

 

 

8.      

Байгутинова Амина

 

 

 

 

9.      

Марат Аруна

 

 

 

 

10.  

 

Жайыкқызы Жания

 

 

 

 

 

5 ГРУППА – 11.30

 

 

 

1.      

Марат Айлин

 

 

 

 

2.      

Мурадилова Лейла

 

 

 

 

3.      

Ағабек Каусар

 

 

 

 

4.      

Мостовая Арина

 

 

 

 

5.      

Рахимбеков Алибек

 

 

 

 

6.      

Бейбет Ерсұлтан

 

 

 

 

7.      

Нұрдәулет Әдия

 

 

 

 

8.      

Серикова Ая

 

 

 

 

9.      

Джумашева Жания

 

 

 

10.  

 

Ашимов Мустафа

 

 

 

 

6 ГРУППА – 12.00

 

 

1.      

Исматилла Айсана

 

 

 

2.      

Курманалинова Сафия

 

 

 

3.      

Дамир Даниеле Сабира

 

 

 

4.      

Талғат Алуа

 

 

 

5.      

Даулетбаева Жасмин

 

 

 

6.      

Калмырзаева Адель

 

 

 

7.      

Сейдуалиева Даяна

 

 

 

8.      

Бауржанқызы Балым

 

 

 

9.      

Вилин Милена

 

 

 

10.  

 

Алтай Ақбота

 

 

 

 

7 ГРУППА – 12.30

 

 

1.      

Кислицына Виктория

 

 

 

2.      

Жапарбекова Айсулу

 

 

 

3.      

Ақылбек Алиша

 

 

 

4.      

Шаншарбекова Асылажар

 

 

 

5.      

Жаныбек Алима

 

 

 

6.      

Айса Алсу

 

 

 

7.      

Турысбек Темір

 

 

 

8.      

Акопян Екатерина

 

 

 

9.      

Дәулет Раяна

 

 

 

10.  

Джаппарова Адиля

 

 

 

8 ГРУППА – 14.00

 

 

1.      

Саухимов Азиз

 

 

 

2.      

Атанбекова Жанель

 

 

 

3.      

Арысбекова Адина

 

 

 

4.      

Абылкасымов Нуралы

 

 

 

5.      

Сапарғали Медина

 

 

 

6.      

Байтерекова Алиша

 

 

 

7.      

Коган Марк Меир

 

 

 

8.      

Болсамбеков Ислам

 

 

 

9.      

Фуэнтэс Виджалонга Мия Ариана

 

 

 

10.  

 

Берік Жанерке

 

 

 

 

9 ГРУППА – 14.30

 

 

1.      

Чернышев Захар

 

 

 

2.      

Ульянов Денис

 

 

 

3.      

Нұрболқызы Тиара

 

 

 

4.      

Саматқызы Фарида

 

 

 

5.      

Тұрлыбек Сардар

 

 

 

6.      

Қалдыхан Раяна

 

 

 

7.      

Бақкелді Раяна

 

 

 

8.      

Кемелбек Зере

 

 

 

9.      

Маратов Ади

 

 

 

10.  

 

Иманбек Алия

 

 

 

 

10 ГРУППА – 15.00

 

 

1.      

Базарбай Айзере

 

 

 

2.      

Мұхитұлы Дарын

 

 

 

3.      

Моор Рамина

 

 

 

4.      

Август Айя

 

 

 

5.      

Адамсопиева Алиша

 

 

 

6.      

Кулиева Милана

 

 

 

7.      

Ержан Айару

 

 

 

8.      

Даулетова Арна

 

 

 

9.      

Илиясқызы Бал Хадиша

 

 

 

10.  

Жубанов Ахмет

 

 

 

11 ГРУППА – 15.30

 

 

1.      

Шаймерденова Аружан

 

 

 

2.      

Мурзалиева Айлин

 

 

 

3.      

Қанат Рания

 

 

 

4.      

Жұрынбек Санжар

 

 

 

5.      

Көпбай Айару