ІІІ кезеңге өткен үміткерлердің тізімі - "Күләш Байсейітова" атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты
 
 

СПИСОК

претендентов на поступление в 1 КЛАСС,

допущенных к III туру

 

 31 мая 2021 г.

 

1 ГРУППА – 9.30

 

1.      

Пчельникова Дарина

 

 

 

2.      

Ержан Іңкәр

 

 

 

3.      

Ганиев Амирхан

 

 

 

4.      

Назаралиева Айшынар

 

 

 

5.      

Тұрсын Тұнық

 

 

 

6.      

Амангелдіұлы Аманнұр

 

 

 

7.      

Азаматқызы Султана

 

 

 

8.      

Нұржігіт Алинұр

 

 

 

 

2 ГРУППА – 10.00

 

1.      

Жукова Пелагея

 

 

 

2.      

Ерболат Алима

 

 

 

3.      

Мамашев Айдар

 

 

 

4.      

Жайыкқызы Жания

 

 

 

5.      

Бауыржанұлы Дархан

 

 

 

6.      

Маралқызы Жания

 

 

 

7.      

Ауати Абделғани

 

 

 

8.      

Мадиярбек Али Аскар

 

 

 

 

3 ГРУППА – 10.30

 

1.      

Рахимбеков Алибек

 

 

 

2.      

Бейбет Ерсұлтан

 

 

 

3.      

Джумашева Жания

 

 

 

4.      

Курманалинова Сафия

 

 

 

5.      

Ашимов Мустафа

 

 

 

6.      

Талғат Алуа

 

 

 

7.      

Шаншарбекова Асылажар

 

 

 

8.      

Айса Алсу

 

 

 

 

4 ГРУППА – 11.00

 

1.      

Дамир Даниеле Сабира

 

 

 

2.      

Даулетбаева Жасмин

 

 

 

3.      

Кислицына Виктория

 

 

 

4.      

Жапарбекова Айсулу

 

 

 

5.      

Турысбек Темір

 

 

 

6.      

Сапарғали Медина

 

 

 

7.      

Берік Жанерке

 

 

 

8.      

Саматқызы Фарида

 

 

 

 

5 ГРУППА – 11.30

 

1.      

Ақылбек Алиша

 

 

 

2.      

Акопян Екатерина

 

 

 

3.      

Джаппарова Адиля

 

 

 

4.      

Абылкасымов Нуралы

 

 

 

5.      

Қалдыхан Раяна

 

 

 

6.      

Бақкелді Раяна

 

 

 

7.      

Маратов Ади

 

 

 

8.      

Мұхитұлы Дарын

 

 

 

 

6 ГРУППА – 12.00

 

1.      

Байтерекова Алиша

 

 

 

2.      

Болсамбеков Ислам

 

 

 

3.      

Фуэнтэс Виджалонга Мия Ариана

 

 

 

4.      

Базарбай Айзере

 

 

 

5.      

Моор Рамина

 

 

 

6.      

Ержан Айару

 

 

 

7.      

Даулетова Арна