ІІ кезеңге өткен үміткерлердің тізімі - "Күләш Байсейітова" атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған музыкалық орта мектеп-интернаты
 
 

СПИСОК

претендентов на поступление в 1 КЛАСС,

допущенных к конкурсному прослушиванию

 

IІ тур

 

 28 мая 2021 г.

 

1 ГРУППА – 9.30

 

1.      

Пчельникова Дарина

 

 

2.      

Тұрсын Тұнық

 

 

3.      

Ержан Іңкәр

 

 

4.      

Амангелдіұлы Аманнұр

 

 

5.      

Азаматқызы Султана

 

 

6.      

Әбдіхалық Жания

 

 

7.      

Ганиев Амирхан

 

 

8.      

Назаралиева Айшынар

 

 

9.      

Нұржігіт Алинұр

 

 

10.  

Маралқызы Жания

 

 

 

2 ГРУППА – 10.20

 

1.      

Жукова Пелагея

 

 

2.      

Бауыржанұлы Дархан

 

 

3.      

Ерболат Алима

 

 

4.      

Ауати Абделғани

 

 

5.      

Мадиярбек Али Аскар

 

 

6.      

Мамашев Айдар

 

 

7.      

Жайыкқызы Жания

 

 

8.      

Рахимбеков Алибек

 

 

9.      

Бейбет Ерсұлтан

 

 

10.  

Джумашева Жания

 

 

 

3 ГРУППА – 11.10

 

1.      

Ашимов Мустафа

 

 

2.      

Курманалинова Сафия

 

 

3.      

Дамир Даниеле Сабира

 

 

4.      

Талғат Алуа

 

 

5.      

Даулетбаева Жасмин

 

 

6.      

Кислицына Виктория

 

 

7.      

Жапарбекова Айсулу

 

 

8.      

Ақылбек Алиша

 

 

9.      

Шаншарбекова Асылажар

 

 

10.  

Жаныбек Алима

 

 

11.  

Айса Алсу

 

 

 

4 ГРУППА – 12.00

 

1.      

Турысбек Темір

 

 

2.      

Акопян Екатерина

 

 

3.      

Дәулет Раяна

 

 

4.      

Джаппарова Адиля

 

 

5.      

Саухимов Азиз

 

 

6.      

Абылкасымов Нуралы

 

 

7.      

Сапарғали Медина

 

 

8.      

Байтерекова Алиша

 

 

9.      

Болсамбеков Ислам

 

 

10.  

Фуэнтэс Виджалонга Мия Ариана

 

 

11.  

Берік Жанерке

 

 

 

5 ГРУППА – 12.50

 

1.      

Саматқызы Фарида

 

 

2.      

Тұрлыбек Сардар

 

 

3.      

Қалдыхан Раяна

 

 

4.      

Бақкелді Раяна

 

 

5.      

Кемелбек Зере

 

 

6.      

Маратов Ади

 

 

7.      

Базарбай Айзере

 

 

8.      

Мұхитұлы Дарын

 

 

9.      

Моор Рамина

 

 

10.  

Ержан Айару

 

 

11.  

Даулетова Арна